لطفاً در ارتقای وب سایت به ما کمک کنید
برای ارزیابی بازدید خود، در ارزیابی مشتری ما شرکت کنید.

پاسخگویی به پنج سؤال سریع فقط چند دقیقه طول می کشد. کافیست در انتهای بازدید خود روی دکمه شروع ارزیابی کلیک کنید تا ارزیابی شروع شود.

Skip to content

موارد حقوقی

قبل از استفاده از وب‌سایت یا هر یک از برنامه‌های ما، لطفاً مطالب قابل مشاهده در هر یک از پیوندهای قید شده را با دقت بخوانید، چون پیوندها حاوی اطلاعات مهمی درباره حقوق و تعهدات شما به عنوان یک کاربر هستند.

شرایط استفاده

اگر در نظر دارید از وب سایت های Sony Mobile Communications یا هر یک از برنامه های ما استفاده کنید، لطفاً شرایط استفاده را بخوانید. توجه داشته باشید که با بازدید و/یا استفاده از وب سایت یا برنامه های ما، با این شرایط استفاده موافقت می کنید. اگر با شرایط استفاده ما موافق نیستید، لطفاً از وب سایت یا برنامه های ما استفاده نکنید.

خواندن شرایط استفاده از وب‌سایت ما
شرایط استفاده از برنامه‌های ما

خط‌مشی حریم خصوصی

برای آشنایی با انواع اطلاعاتی که ما از وب‌سایت و برنامه‌هایمان جمع‌آوری می‌کنیم، چگونگی استفاده از این اطلاعات و اقدامات امنیتی که برای محافظت از اطلاعات خصوصی‌تان انجام می‌شود، این خط‌مشی حریم خصوصی را بخوانید.

خواندن خط‌مشی حریم خصوصی

حقوق مالکیت معنوی

Sony Mobile Communications برای حقوق مالکیت معنوی ارزش قائل است.

ما از حقوق مالکیت معنوی نتایج فعالیت‌های توسعه‌‌مان محافظت کرده و از این حقوق به میزان زیادی استفاده می‌کنیم؛ همچنین آموزش‌هایی را در خصوص حقوق مالکیت معنوی به کارمندانمان در Sony Mobile Communications و شرکت‌های گروهی وابسته به آن در سراسر جهان ارائه می‌کنیم.

ما متعهد به رعایت هر گونه قانون و مقررات مرتبط با مالکیت معنوی هستیم. Sony Mobile Communications به صورت فعالانه با مقامات اجرای قانون و گمرگ به صورت جهانی برای حذف محصولات تقلبی همکاری می‌کند.

با دنبال کردن پیوند ارائه شده در زیر، فهرستی از علائم تجاری مورداستفاده در وب‌سایت و برنامه‌های ما را پیدا کنید. چنین فهرستی گهگاه به‌روزرسانی می‌شود و این فهرست به هیچ عنوان قصد ندارد حقوق سایر علائم تجاری را که ممکن است پدیدار شوند، محدود کرده یا نادیده بگیرد.

خواندن فهرست علامت تجاری

اصول اخلاقی کسب و کار

اصول رفتاری کسب و کار و انطباق با قوانین و مقررات قابل اجرا، ابعاد اساسی فرهنگ شرکت Sony را تشکیل می‌دهد. Sony Mobile Communications اصول اخلاقی گروه Sony را برای تقویت فرهنگ و رفتار شرکتی ما به کار گرفته است و این اصول قسمتی از شبکه انطباق جهانی Sony شده است که از مراکز شرکتی، یک گروه انطباق جهانی و کارمندان انطباق منطقه‌ای در سراسر جهان تشکیل شده است. ما یک سیستم ارتباط مستقیم انطباق با اصول داریم که به کارمندان این اطمینان را می‌دهد در صورت بروز هر گونه نگرانی در ارتباط با مسائل اصول اخلاقی و حقوقی و یا نیاز به راهنمایی در این خصوص، نیروهایی برای کمک به آنها وجود دارند.

اصول اخلاقی گروه Sony

اصول اخلاقی گروه Sony توسط Sony در مه ۲۰۰۳ به کار گرفته شد. اصول اخلاقی استانداردهای داخلی اساسی را مشخص می‌کند که برای تأکید و تحکیم نظارت شرکتی، اصول اخلاقی کسب و کار و سیستم‌‌های انطباق با اصول در کل گروه Sony ، هر کسی در این ملزم به رعایت این اصول است. علاوه بر استانداردهای حقوقی و انطباق، اصول اخلاقی خط‌مشی‌های اساسی گروه Sony را پیرامون اقدامات اخلاقی کسب و کار و فعالیت‌هایی که در این خصوص انجام می‌شود مشخص می‌کند، مثلاً رعایت حقوق بشر، ایمنی محصولات و سرویس‌ها، حفظ محیط زیست و افشای اطلاعات. همه شرکت‌های گروه Sony در سراسر جهان اصول اخلاقی را به کار گرفته و اعمال کرده‌اند و این موضوع پیام‌های مکرر و سایر محتواهای آموزشی «بخش مدیریت» است. Sony Mobile Communications در سال ۲۰۱۲، پس از اینکه Sony همه سهام شرکت ما را خریداری کرد، این اصول اخلاقی را به کار گرفت.

ارتباط مستقیم انطباق با اصول

Sony Mobile Communications یک سیستم ارتباط مستقیم انطباق با اصول را مدیریت می‌کند، که منبعی برای کارمندان جهت گزارش نگرانی‌هایشان در خصوص مسائل اصول اخلاقی و یا دریافت راهنمایی پیرامون موارد احتمالی نقض قوانین یا خط‌مشی‌های داخلی است. Sony Mobile Communications با وجود «ارتباط مستقیم انطباق با اصول» می‌تواند به خطرات احتمالی که موجب بروز نگرانی شده است یا هر گونه نقض احتمالی اصول، فوراً پاسخ دهد. سیستم ارتباط مستقیم انطباق با اصول در سراسر جهان در دسترس است و مستقیم با مقام اجرایی شرکتی مسئول انطباق با اصول مرتبط است. این سیستم توسط یک شرکت خارجی و مستقل از مجموعه مدیریتی معمول اداره می‌شود و از امنیت تماس‌گیرندگان در برابر انتقام ناشی از گزارش مشکل محافظت می‌شود. خلاصه تماس‌های ارتباط مستقیم، نتایج رسیدگی‌ها و به‌روزرسانی‌های مربوط به عملکرد سیستم به مسئول انطباق با اصول اخلاقی ما گزارش می‌شود.